KOSIARKOBOT.pl

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem skrzynki mailowej lub połączenia. Zawsze odpowiadamy na wszystkie pytania najszybciej jak to możliwe.

Wypróbuj
Robota Koszącego Ambrogio

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem firmy Ambrogio, będącej liderem w dziedzinie robotyki i automatyki ogrodowej.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat robotów koszących Ambrogio, bądź potrzebujesz porady dotyczącej wyboru odpowiedniego modelu kosiarki automatycznej, skontaktuj się z nami za pomocą poniższych narzędzi:

Instagram

IG.com/kosiarkobot

Facebook

FB.com/Kosiarkobot

  Chcesz wypróbować robota?

  Jeśli chodzi ci po głowie sprawdzenie możliwości naszych robotów koszących – prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

  Ambrogio - najlepsze roboty koszące

  Jeśli masz pytania dotyczące naszych robotów koszących Ambrogio, chcesz uzyskać więcej informacji na temat funkcji czy specyfikacji technicznych, bądź potrzebujesz pomocy w doborze najlepszego rozwiązania dla Twojego ogrodu, nie wahaj się skontaktować z nami.

  Nasza współpraca zaczyna się od kontaktu telefonicznego lub mailowego. Podczas rozmowy ustalamy szczegóły dotyczące Twoich potrzeb i oczekiwań. Następnie umawiamy się na dogodny dla Ciebie termin, aby przyjechać do Ciebie i dokładnie zmierzyć Twój ogród. Podczas wizyty sprawdzamy też warunki terenowe, aby lepiej dostosować robot koszący Ambrogio do Twoich potrzeb.

  Po dokonaniu pomiarów i wstępnej oceny, testujemy odpowiedni model robota koszącego, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Pokażemy Ci jak urządzenie pracuje na Twoim trawniku, pokażemy jego funkcje i możliwości. Następnie przechodzimy do sporządzenia oferty.

  Po akceptacji oferty umawiamy się na montaż kosiarki automatycznej. Nasz zespół przyjeżdża na ustalony termin i przystępuje do instalacji urządzenia. Po zakończeniu montażu dokładnie sprawdzamy, czy wszystko działa poprawnie, abyś mógł/mogła cieszyć się efektami pracy robota koszącego.

  Kiedy robot zaczyna pracować na Twoim trawniku, nadal pozostajemy w kontakcie. Regularnie kontrolujemy jego działanie, aby upewnić się, że wszystko przebiega zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, zawsze możesz na nas liczyć. Jako autoryzowany dealer robotów koszących Ambrogio zapewniamy kompleksowy serwis, obejmujący zarówno okres gwarancji, jak i po jego zakończeniu.

  Jeśli interesuje Cię konkretny model robota koszącego z renomowanej firmy Ambrogio i chciałbyś go wypróbować przed zakupem, skontaktuj się z nami, a umówimy się na prezentację i demonstrację pracy robota w Twoim ogrodzie.

  Scroll to Top